Na majówkę do Krasnobrodu [PROGRAM]

1
588
fot. archiwum NKZ
- reklama-

Jeżeli planujecie spędzić Majówkę na malowniczym Roztoczu, możecie wybrać się do Krasnobrodu, gdzie odbywać się będzie XV Majówka Roztoczańska. W programie tegorocznej imprezy, znalazły się też uroczystości poświęcone 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

XV Majówka Roztoczańska z Niepodległą potrwa trzy dni (1-3 maja). We wtorek będzie można wziąć udział w zawodach wędkarskich nad krasnobrodzkim zalewem (początek o godz. 7.00). Tego samego dnia o godz. 15 z Placu Siekluckiego wystartuje Rodzinny Rajd Rowerowy „Dla Niepodległej”. Zakończy go wspólne ognisko przy stadionie.

W środę, 2 maja z samego rana (godz. 4.) wystartują uczestnicy biegu pn. „100 km na 100- lecie Niepodległości”. Po południu, o godz 15 zaplanowano rozegranie patriotycznej gry miejskiej.

W czwartek, 3 maja w związku z obchodzonym w tym dniu świętem w Kościele Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie oraz pod Pomnikiem Konstytucji 3 maja odbędą się uroczystości religijno – patriotyczne. Natomiast o godz. 15 na Placu Siekluckiego rozpocznie się festyn. Wystąpią młode talenty, miasteczko odwiedzi… Józef Piłsudski, zaplanowano też wspólne tańczenie poloneza. Od godz. 17 kolejne koncerty, m.in. chóru Tarna-Vox, zespołu „Krasnobrodzki Gospel”, grupy folklorystycznej „Wójtowianie” i zespołu „Szalone gitary”.

 

Szczegóły na plakacie poniżej.

1434b Na majówkę do Krasnobrodu [PROGRAM]

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Wykonawcy cienizna !!!!!!!!!