Oficjalne Otwarcie Parkour Parku w Zamościu! [PROGRAM]

0
481
Plac wykonała gdańska firma „Pod Trzepakiem”. Fot. archiwum NKZ

Powstanie Parku Parkour przy zamojskim “Elektryku” to zasługa młodych ludzi tworzących sportowo- artystyczną grupę „Stunt Movements”. Ich pomysł utworzenia placu do uprawiania akrobatyki sportowej, zyskał przychylność Rady Miasta i Prezydenta. Inwestycję sfinansowano ze środków z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Plac wykonała gdańska firma „Pod Trzepakiem”. Obiekt jest już gotowy, a na piątek 20 kwietnia (godz. 16) , zaplanowano jego oficjalne otwarcie.

“Zapraszamy na “Oficjalne Otwarcie Parkour Parku w Zamościu” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 3 im. Armii Krajowej ul, Jana Zamoyskiego 62 w piątek 20.04.2018 o godz. 16:00 .

Zamojska grupa Stunt Movements poprowadzi warsztaty parkour dla dzieci i młodzieży. Zaprasza do wzięcia udziału w wolnym treningu z członkami grupy.

Dla osób w wieku poniżej 16 lat, które zechcą wziąć udział w warsztatach będzie wymagane podpisanie zgody przez rodzica bądź opiekuna tej osoby” – czytamy na profilu wydarzenia na Facebooku

Na stronie wydarzenia znajduje się plik do pobrania zgody do uczestnictwa w warsztatach parkour. Będzie również możliwość wypełnienia zgody na trenie parkour parku po pokazie grupy Stunt Movements.

PROGRAM

1. Oficjalne Otwarcie Parkour Parku
2. Pokaz grupy Stunt Movements
3. Warsztaty Parkour
4. Wolny trening z członkami grupy Stunt Movements

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments