Z ostatniej chwili. Uwaga kierowcy! Trwa kaskadowy pomiar prędkości!

4
561
GAIA

Jak donoszą zamojscy kierowcy w tej chwili (godzina 11.30) w Zamościu i okolicy trwa kaskadowy pomiar prędkości.

Kaskadowy pomiar prędkości polega na tym, że kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W Zamościu ma to miejsce na obwodnicy północnej. Natomiast w Sitańcu w okolicach, cmentarza, kościoła oraz na wylocie z Sitańca przy salonach samochodowych.

Dodatkowo policyjne nieoznakowane auta z wideorejestratorami poruszają się na tych odcinkach. Jak informują kierowcy kontroli można się także spodziewać w Izbicy i Łopiennikach oraz w okolicy Krasnegostawu.

A więc kierowcy, noga z gazu i nie informujemy się nawzajem poprzez „mruganie światłami” 🙂

Kaskadowy pomiar prędkości policja stosuje przeważnie podczas akcja przedświątecznych. Dzisiejsza akcja policji raczej nie jest z tym związana. Kierowcy żartują, że to Międzynarodowy Dzień  Pomiaru Prędkości na Zamojszczyźnie 🙂 Pozdrawiamy szerokiej drogi!

 

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Żeby się czasem nie zesrali kaskadowo.

Anonimowo

nie mrugali ?? niby dlaczego ? przeszkadza w nabijaniu kasy ? sa miejsca bardziej niebezpieczne niz obwodnica lub droga krajowa …bezpieczenstwo dla nich nie ma znaczenia lecz statystyki

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Pomyśl człowieku czasem

Anonimowo

Co to za głupi obyczaj nawoływania jazdy wg przepisów jakby przysługiwała tylko czasem i to „szerokiej drogi” – a potem kurwa płacz że się rozjebał. Pierdolnijcie się polaczki w łeb.