II Zamojski Plener Fotograficzny „Pokaż się”

0
415
GAIA

Zamojski Plener Fotograficzny „Pokaż się” skierowany jest do pasjonatów fotografii. Jego celem jest rozwój i promocja miłośników fotografii, budowanie więzi i współpracy oraz spędzania wolnego czasu poprzez fotografowanie. II edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 12-13 maja w Hotelu Artis.

 

Organizatorem Pleneru jest Fotograf Katarzyna Wójtowicz – „Fotografie Katarzynki” wraz z Zamojską Grupą Fotograficzną we współpracy z Zamojskim Domem Kultury,  Hotelem & Spa „Artis”, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, „MaY Poland”, Kamerzystą – „Illuminati Movie Studio” oraz z Fotografem – „Agata Pop Photography”.

Udział w Plenerze jest bezpłatny i nie ma ograniczenia wiekowego.

Organizatorzy zapewniają skład modeli i modelek, wizażystów oraz fryzjerów, a także fachową pomoc Zamojskiej Grupy Fotograficznej. Jedzenie i nocleg uczestnicy Pleneru muszą sobie zapewnić we własnym zakresie.

Wydarzenie jest dofinansowane przez Miasto Zamość i odbywa się pod pod honorowym patronatem prezydenta miasta Andrzeja Wnuka.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć osoby, które wyślą swoje zgłoszenie na adres: [email protected]. Zgłoszenie uczestnika powinno zawierać: Imię, Nazwisko, numer telefonu, swoje portfolio oraz preferowane przez Uczestnika terminy.

Więcej szczegóły TUTAJ

2zamojskiplenerfoto II Zamojski Plener Fotograficzny "Pokaż się"

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments