Dziewczęta UKP Suchowiczteam z brązowym medalem na Finałach Wojewódzkich Turnieju o Puchar Tymbarku

0
595
13 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Finały Wojewódzkie Turnieju Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku. W kategorii U-12 trzecie miejsce wywalczyły zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, pokonując UKS Piątkę Plus B.Podlaska 4:1. Pierwsze miejsce zdobył zespół SP Bystrzejowice, który będzie reprezentował województwo lubelskie podczas Turnieju Ogólnopolskiego w Warszawie.
Najlepszą bramkarką organizatorzy wybrali Wiktorię Ciurysek, która broni barw drużyny Wojciecha Suchowicza od jesieni ub. roku. Najwięcej bramek dla zamojskiej ekipy zdobyła Diana Bartko – 11.
Wyniki UKP SUCHOWICZTEAM: Iskra Hanna 11:1 . – SP Ostrów 5:1 , SP Sułów 7:0 ,UKS Niedźwiadek Chełm 6:1 ,SP Modliborzyce 0:3 , UKS Piątka Plus B.P. 4:1.
UKP Suchowiczteam zajął najwyższe miejsce z drużyn z Zamojszczyzny, startujących we wszystkich kategoriach wiekowych.
Skład: Maria Terlecka, Wiktoria Ciurysek, Diana Bartko, Jagoda Wróbel, Michalina Litwajtis, Roksana Kozłowska, Marta Sierkowska, Martyna Nowosad, Oliwia Bzówka. Kier. zespołu M. Siekierda,  Aleksandra Bednarz