Zbliża się 24. Jarmark Hetmański. Jakie atrakcje nas czekają?

0
1271
- reklama-

Jarmark Hetmański to organizowana cyklicznie impreza przypominająca mieszkańcom Zamościa o rocznicy nadania miastu Zamość praw miejskich. W tym roku wydarzenie odbywać się będzie 2-3 czerwca 2018 r.  24. Jarmark Hetmański potrwa jak zwykle dwa dni i tradycyjnie towarzyszyć mu będzie Festiwal Produktu Lokalnego, Targi Sztuki Ludowej oraz Targi Kolekcjonerskie z udziałem kolekcjonerów z całej Polski. Nie zabraknie też oczywiście występów artystycznych. A jacy wykonawcy zagrają dla nas w tym roku? 

 

Pierwszego dnia Jarmarku – w sobotę, 2 czerwca na Rynku Wielkim wystąpi zespół Turnioki, który zdobył popularność dzięki programowi Must Be The Music. Początek koncertu o godzinie 20.30.

Natomiast w niedzielę, 3 czerwca na Rynku w Zamościu odbędzie się koncert zespołu Szalom z Chełma. Grupa popularność zyskała dzięki udziałowi w programie Mam talent. Pochodzą z Chełma. Grają tradycyjny lekko klezmerski folk. Koncert potrwa od godz. 18:00 do 19:00. A tuż po nim na scenie pojawi się niezwykle utalentowany duet – Duet Gajda. O nich także zrobiło się głośno za sprawą programu Mam Talent.

Sponsorem koncertów są Zamojskie Zakłady Zbożowe w Zamościu oraz firma Mplaneta.

 

 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments