Wyślij PIT przez Internet w Galerii Handlowej

0
355

6 i 7 kwietnia 2018 roku pracownicy urzędów skarbowych i Izby Administracji Skarbowej w Lublinie bezpłatnie będą pomagać klientom, w wysłaniu zeznania drogą elektroniczną. W województwie lubelskim swoje zenanie będzie można wysłać w galeriach: FELICITY, OLIMP, PLAZA i TARASY ZAMKOWE w Lublinie oraz w Galerii RYWAL w Białej Podlaskiej i TWIERDZA w Zamościu.

W dniach 6 i 7 kwietnia 2018 roku w Galeriach: OLIMP, PLAZA, TARASY ZAMKOWE w Lublinie oraz RYWAL w Białej Podlaskiej i TWIERDZA w Zamościu w godzinach od 12.00 do 20.00, a w Galerii FELICITY od 12.00 do 18.00 pracownicy urzędów skarbowych i Izby Administracji Skarbowej w Lublinie będą służyć pomocą chętnym do skorzystania z elektronicznego złożenia zeznania.
 Nie tylko udostępnimy sprzęt do samodzielnej wysyłki zeznania, ale także potrzebującym pomocy służyć będziemy wsparciem, instruując jak należy prawidłowo postępować, aby skutecznie przesłać zeznanie do systemu e-deklaracje.

Aby skorzystać z tej usługi należy posiadać:
numer PESEL;informacje o uzyskanych dochodach w 2017 roku (PIT-11, PIT-11A/40A, PIT-8C);kwotę przychodu za 2016 rok (kopia zeznania rocznego za 2016 rok lub spisany przychód).

W przypadku korzystania z ulg podatkowych:
ulga na dzieci: PESEL dziecka/dzieci;
inne ulgi: wyliczona kwota ulgi podlegająca odliczeniu.
W przypadku przekazania 1% podatku na rzecz OPP:
numer KRS organizacji.

Uwaga! Na stanowiskach w galeriach handlowych urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.

[materiał nadesłany]

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments