Strauss Gala w Zamościu. To będzie wyjątkowy koncert.

0
650
- reklama-

Słynna Strauss Gala zagości w Zamościu. Podczas koncertu publiczność usłyszy największe przeboje Johanna Straussa oraz znane arie, duety operetkowe, musicalowe i pieśni neapolitańskie w wykonaniu obdarzonych wspaniałymi głosami wybitnych solistów: Naire Ayvazyan i Kamila Rocha Karolczuka. 

Towarzyszyć im będą wspaniali instrumentaliści, występujący na co dzień na największych scenach i estradach w Europie. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa. Będą najsłynniejsze arie z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron cygański” i wiele innych. Publiczność usłyszy m.in.: walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duety wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleje” czy „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo”.

Strauss Gala początkowo miała odbyć się 6 stycznia, jednak koncert przełożono na 14 kwietnia 2018 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00.

Bilety w cenie 60 zł są do nabycia w Sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury (ul. Partyzantów 13) oraz online na stronie www.zdk.zamosc.pl, www.kupbilecik.pl (honorowane są Karty Seniora).

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments