Zadbaj o formę na wiosnę!

4
924

Zadbaj o formę na wiosnę!

Siedzący tryb życia, ponura aura na zewnątrz, która zniechęca do ruchu oraz zwykłe lenistwo powodują, że po zimie nasza kondycja i samopoczucie są osłabione. Zbliżająca się wiosna to doskonały czas, by zadbać o siebie: zgubić nadprogramowe kilogramy i powitać nowy sezon w świetnej formie.

dsc 0598 Zadbaj o formę na wiosnę!

Od czego zacząć? Najlepiej od zakupu karnetu na siłownię. Wcześniej jednak powinniśmy wybrać odpowiednie dla nas miejsce do ćwiczeń. Przy wyborze siłowni powinniśmy zwrócić uwagę na to, by lokalizacja oraz godziny otwarcia obiektu były dla nas dogodne. Kolejnym bardzo istotnym kryterium wyboru jest różnorodność oraz jakość sprzętów, jakimi siłownia dysponuje. Dobrze by było też, gdyby nad wykonywanymi przez nas ćwiczeniami czuwał profesjonalny instruktor, a cena karnetu nie nadwyrężała zbytnio naszej kieszeni. Wszystkie te warunki spełnia siłownia znajdująca się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

Nowocześnie wyposażona sala do ćwiczeń mieści się w nowo wybudowanym kompleksie sportowym. Siłownia czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godz. od 6 do 22. Taka rozpiętość godzinowa pozwala dostosować nasz grafik zajęć i codziennych obowiązków do wizyty na siłowni. Dla wygody i komfortu klientów, w obiekcie przewidziano szatnie oraz natryski, gdzie po wyczerpującym treningu mogą się odświeżyć i przebrać. Niewątpliwym atutem siłowni OSiR jest dobra lokalizacja. Obiekt położony jest w pobliżu centrum, niedaleko Starego Miasta. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest duży, bezpłatny parking.

glowne Zadbaj o formę na wiosnę!

Siłownia w zamojskim OSiR dysponuje szeroką gamą sprzętu do ćwiczeń wiodących producentów. Każdy niezależnie od płci, wieku i kondycji fizycznej znajdzie tu coś dla siebie. Na sali ćwiczeń można wyodrębnić strefę cardio wyposażoną w bieżnie, rowerki oraz orbitreki, dzięki którym szybko spalimy zbędne kilogramy. Jest tu też sekcja maszyn siłowych, które pozwolą wzmocnić cały układ mięśniowy oraz poszczególne partie mięśni (barki, plecy, klatka piersiowa, brzuch pośladki, nogi). W osobnej sali znajduje się strefa wolnych ciężarów, bardzo dobrze wyposażona w hantle i gryfy, a także ławki i stojaki. Siłownia oferuje także zajęcia ogólnorozwojowe dla kobiet pod nazwą „Płaski brzuch – zdrowy kręgosłup” (odbywają się we wtorki i piątki w godz. 18-19). Ćwiczenia cieszą się bardzo dużą popularnością. Rozpiętość wiekowa Pań biorących w nich udział jest bardzo szeroka. Możemy tu spotkać kobiety od 14 do 67 roku życia. Wszystkie chwalą sobie panującą na zajęciach miłą atmosferę i profesjonalizm prowadzącej je Pani Agnieszki.

Siłownia OSiR działa nieco ponad rok, ale przez ten czas już zyskała liczne grono stałych bywalców. Z oferty oprócz klientów indywidualnych korzystają też kluby, stowarzyszenia, oraz szkoły. Przyciągać klientów może atrakcyjna oferta cenowa: za wejście indywidualne na salę ćwiczeń zapłacimy 10 zł, zaś 3-miesięczny karnet obejmujący 16 wejść bez limitu czasowego, kosztuje 80 zł. Wejście grupowe (powyżej 15 osób) na 1 godzinę to koszt 250 zł. Zarówno w przypadku zakupu karnetu, jak i pojedynczego wejścia, liczyć możemy na profesjonalną obsługę instruktorską oraz doradztwo w zakresie wykonywania ćwiczeń fizycznych. Co ważne, instruktorzy dostosowują zestawy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb klientów.dsc 0619 Zadbaj o formę na wiosnę!

Nie czekaj dłużej, skorzystaj już dziś! Serdecznie zapraszamy!

Ośrodek  Sportu i Rekreacji ul. Królowej Jadwigi 8 tel. 513 776 517 www.osir.zamosc.plzrzut ekranu 2018 03 14 o 23 35 12 Zadbaj o formę na wiosnę!dsc 0601 Zadbaj o formę na wiosnę!

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

ogólnie jest ok, ale z wentylacją totalna lipa!. Jak jest dużo ludzi to zaduch tragiczny

Anonimowo

Ja własnie dlatego nie jestem przekonana co do ćwiczeń na siłowni. Jeżeli nie zależy nam na treningu z trenerem personalnym to lepiej kupić sobie rowerek i ćwiczyć w domu. Ja na razie mam stepper z Hop-Sport.pl ale zastanawiam się czy by właśnie nie dokupić rowerku.

Anonimowo

Bieżnie? Litości!!! Jest dwie! SŁOWNIE DWIE! Z czego jedna jest “od zawsze” zepsuta a druga właśnie dogorywa. To imho największy minus.
Brak klimatyzacji, ale da się spokojnie ćwiczyć nawet w największe upały.
Trenerzy bardzo fajni. Jeżeli jesteś pierwszy raz na siłowni to wszystko wytłumaczą.
Na plus cena karnetu,godziny otwarcia i brak tłumów.

Anonimowo

Na nową siłownię chodzę od początku i jest ok, jak się chce poćwiczyć to coś dla siebie się znajdzie. Jak się nie ma chęci to i 10 bieżni by nie pomogło. Ale fakt przydało by się ze dwie więcej bo trzeba czekać aż się zwolni.