Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem”

0
450

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” zorganizowało wczoraj dla wszystkich Kobiet – w tym dla Matek Wychowanków Stowarzyszenia, Pań związanych ze Stowarzyszeniem i jego placówkami oraz dla Wychowanek, spotkanie, w ramach którego wolontariuszki z Azerbejdżanu, Danii, Gruzji, Ukrainy i Hiszpanii, przebywające na wolontariacie w Stowarzyszeniu z Programu Erasmus+ przygotowały wiele atrakcji.

Spotkanie otworzyła Przewodnicząca Stowarzyszenia Maria Król, która przedstawiła program spotkania oraz wyraziła nadzieję, że zorganizowana uroczystość pozwoli choć na chwilę zapomnieć o niedogodnościach dnia codziennego oraz poczuć się wyjątkowo.

Następnie wolontariuszki Jennifer, Fatma, Tamar, Iryna i Clara zaprezentowały przygotowane przez siebie dania oraz zaprosiły Panie do degustacji. Panie mogły również poczęstować się pysznymi i zdrowymi sokami owocowymi, przygotowywanymi na miejscu.

Kolejnym punktem spotkania była nauka języka gruzińskiego, którą prowadziła Tamar Didia z Gruzji. Panie mogły nauczyć się podstawowych słów po gruzińsku oraz napisać swoje imię, co z uwagi na bardzo charakterystyczny alfabet gruziński nie należało do zadań łatwych.

W drugiej części spotkania przygotowano kilka stref, z których Panie mogły korzystać według uznania. Były to strefa makijażu prowadzona przez Jennifer, strefa wróżenia z ręki prowadzona przez Tamar, strefa jogi prowadzona przez Fatmę oraz Irynę a także strefa masażu, za którą odpowiadali nasi najlepsi specjaliści w tym zakresie Panowie Irek i Marek.

Na koniec spotkania przeprowadzono warsztaty z tańca arabskiego. Panie otrzymały również upominki m.in. kosmetyki przekazane przez firmę BetaSoap.

Stowarzyszenie “Krok za krokiem” jeszcze raz składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom z okazji ich święta i skła wyrazy podziękowania wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie wydarzenie.

[materiał nadesłany]

img 5957 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 6068 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 6059 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 6047 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 6038 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 6025 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 5981 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 5967 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem” img 5962 Międzynarodowy Dzień Kobiet w „Krok za Krokiem”

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments