Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet – wyniki

0
788

W dniu 03.03.2018 r. zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Centrum Sztuk Walki Lider Zamość walczały podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego Młodziczek i Juniorek w zapasach kobiet.

W turnieju poza klubami z województwa walczyły kluby z WLKS Siedlce, AZS AWF Warszawa, Rogowa, i klub z Ukrainy Faworit. W grupie młodziczek bardzo dobrze powalczyła Łucja Antończak wygrywając wszystkie walki na plecy i przewagę techniczną w kategorii 58 kg. Julka Skałecka w walce o wejście do finału uległa zawodniczce z Ukrainy i w końcowym rezultacie zajęła 5 miejsce w kategorii 46 kg. Weronika Horodko w kategorii 50 kg wywalczyła VII miejsce. Wyniki indywidualne w grupie juniorek: – Patrycja Gmitrzuk II miejsce kategoria wagowa 40 kg – Weronika Zakrzewska III miejsce kategoria wagowa 53 kg – Paulina Mazur III miejsce kategoria wagowa 61 kg – Ewelina Jachimczyk III miejsce kategoria wagowa 65 kg.

Bardzo dobrze powalczyły nasze wychowanki, które kontynują naukę w Chełmie i reprezentują obecnie MKS Cement Gryf Chełm: – Klaudia Solan I miejsce 57 kg – Ola Maziarczyk I miejsce 65 kg – Danusia Lisiewicz II miejsce 53 kg Gratulujemy

Poprzedni artykułPobiegli Tropem Wilczym (Dużo zdjęć)
Następny artykułDzień Kobiet w Okularium! Przyjdź i zobacz, jaka oferta specjalna czeka na wszystkie Panie!