Galeria Twierdza przedłuża godziny otwarcia

4
2149
fot. Galeria Twierdza Zamość

W związku z wejściem w życie ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, wiele sklepów, marketów i centrów handlowych w całej Polsce postanowiło przedłużyć godziny otwarcia w we wszystkie lub niektóre dni. Na taki krok zdecydowała się też zamojska Galeria “Twierdza”. Sklep poinformował, że już od początku marca w każdy piątek i sobotę zakupy będzie można robić o godzinę dłużej, a więc do godz. 22.00.

Przypominamy, że handel w niedzielę począwszy od marca, będzie stopniowo ograniczany. W tym miesiącu sklepy będą zamknięte 11 i 18 marca. Zakupów nie zrobimy też 1 kwietnia, 8 kwietnia, 15 kwietnia, 22 kwietnia, 13 maja, 20 maja, 10 czerwca, 17 czerwca, 8 lipca, 15 lipca, 22 lipca, 12 sierpnia, 19 sierpnia, 9 września, 16 września, 23 września, 14 października, 21 października, 11 listopada, 18 listopada, 9 grudnia.

 

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ale proszę wspomnieć że nie wszystkie sklepy w galerii będą czynne do 22, połowa będzie otwarta do 21, bo nie wszyscy najemnicy się na to zgodzili Część sklepów będzie otwartych a część zamkniętych.. Niepotrzebne są te zmiany, bo o 20 nie ma już ludzi. Podejrzewam że w kwietniu nie będzie do 22, bo to jest nieopłacalne..

Anonimowo

To tylko w Polsce jest możliwe ??

Anonimowo

Ale w przypadku 1 kwietnia(Wielkanoc)
i 20 maja (Zielone Świątki) tak czy tak byłoby zamknięte.

Anonimowo

No i co galeria pustkami świeci po 21 ,a
ochroniarze biegają jak nawiedzeni szukając klientów po sklepach. Cyrk na kółkach, połowa sklepów zamknięta. Pani dyrektor chyba wie Pani co robić…