Zmiany cen biletów weszły w życie

W związku z wejściem w życie Uchwały Rady Miasta z dn. 28.12.2017r. w sprawie ustalenia cen za przewóz środkami Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu, w życie wchodzą zmiany dotyczące cen biletów

4
1620
GAIA

Jak poinformowało nas zamojskie MZK, w życie wchodzą nowe ceny biletów

W związku z wejściem w życie Uchwały Rady Miasta nr XXXVI/459/2017 z dn. 28.12.2017r. w sprawie ustalenia cen za przewóz środkami Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu, z dniem 26.01.2018  wprowadza się następujące zmiany:

1.  Do korzystania z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej uprawnione są osoby, które ukończyły 70 rok życia (§ 5 pkt 1i)

2. Do korzystania z przejazdów ulgowych jednorazowych z ulgą 50% uprawnieni są posiadacze „Zamojskiej Karty Seniora” na podstawie biletów:
a) jednorazowych,
b) czasowych jednogodzinnych,
c) czasowych dwugodzinnych,
d) karnetów 5-przejazdowych
(§ 6a pkt 1)

Pełny tekst uchwały dostępny jest TUTAJ

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

To jest chyba jakiś żart… A gdzie osoby niepełnosprawne ruchowo?

Anonimowo

Kto skaże prezesika za oklejanie autobusów reklamami ,pieniądz nie wielki a szkody wizerunkowe ogromne ,.WSTYD

Anonimowo

A jadąc na bilecie za 3zł, gdzie dziecko powinno mieć za 1,65 dostaniesz czlowieku mandat, bo nie taki bilet

Anonimowo

Pajace powinni wspierać bezrobotnych ,niepełnoprawnych i młodzież szkolną bo im najbardziej to potrzebne a tak proszę ci co nie muszą dostają zniżki i bezpłatne przejazdy .Radni i inni akurat korzystają raczej z własnych aut i dopłat .Trasy też zostawiają wiele do życzenia tam gdzie by się przydały linie bo miasto urosło i są osiedla gdzie brak połączeń widać gołym okiem nic się nie robi by powstały linie obsługujące te osiedla żenada .Latem turyści też narzekają że brak autobusu np.na basen ,zalew ,lotnisko czy muszę wymieniać chyba każdy widzi że nic się nie robi a kasa z miasta leci .