Uczniowie z „dziesiątki” walczą o stację naukową – GŁOSUJEMY!

0
683
Fot. Ogród Doświadczeń
GAIA

Aby pomóc dzieciakom z zamojskiej szkoły wystarczy wejść na stronę  www.powietrzebezsmieci.pl  

Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu przystąpiła do kampanii edukacyjnej „Rodzice i dzieci powietrze bez śmieci” Uczniowie z „dziesiątki” walczą o czyste powietrze dla nas wszystkich oraz cenne nagrody dla siebie.

Akcję wspiera Miasto Zamość, a jeżeli do głosowania przyłączą się Mieszkańcy, Szkoła będzie miała szansę na zdobycie nagrody głównej – Naukowej Stacji Zabaw o wartości 100 tys. zł. Głosowanie rozpoczęło się 24 stycznia i będzie składać z kilku etapów. Pierwszy z nich kończy się 31 stycznia.


Aby pomóc dzieciakom z zamojskiej szkoły wystarczy wejść na stronę  www.powietrzebezsmieci.pl  


Głosowanie wymaga podania lokalizacji szkoły – szukamy lokalizacji „Zamość, ul. Peowiaków 30a”. Należy podać dwukrotnie adres mailowy, odebrać wiadomość mail, która przychodzi automatycznie po podaniu maila. Aby głosowanie było ważne, trzeba odpowiedzieć na jedno bajecznie proste pytanie. I powtarzać czynność codziennie.
Jedno konto mailowe = jeden głos

Głosy dla lokalizacji przelicza się dzieląc sumę oddanych głosów przez liczbę mieszkańców gminy, w której znajduje się ta lokalizacja. Liczy się procentowe zaangażowanie społeczności. Jak wiadomo, zaangażowanie mieszkańców w tego typu akcje jest ogromne, więc zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki. Wspólnie wygraliśmy dwukrotnie cenne nagrody dla najbardziej potrzebujących oraz tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”, a także Podwórko Talentów Nivea.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments