Zostań swoim szefem. Weź 41 tys. zł na rozkręcenie własnej firmy!

Projekt skierowany jest do osób fizycznych w wieku 30 lat i więcej, mieszkających na terenie województwa lubelskiego, chcących podjąć działalność gospodarczą.

0
972
GAIA

Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej, ale brakuje Ci funduszy na start? Właśnie ruszył nabór do współfinansowanego z unijnych funduszy projektu „Start do biznesu gwarancją sukcesu”.

Projekt skierowany jest do osób fizycznych w wieku 30 lat i więcej, mieszkających na terenie województwa lubelskiego, chcących podjąć działalność gospodarczą. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt skierowany jest do osób: niepełnosprawnych, długotrwale bezrobotnych, o niskich kwalifikacjach bądź odchodzących z rolnictwa i planujących rozpocząć prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy.

Uczestnicy projektu mają zagwarantowane:

  • przyznanie jednorazowej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w kwocie do 23300zł/ os.,
  • wsparcie pomostowe finansowe (na pokrycie niezbędnych opłat): przez okres pierwszych 6 m-cy w kwocie 1550,00zł/m-c/os.oraz kolejnych 6 m-cy w kwocie 1400,00 zł/m-c/os.,
  • profesjonalne szkolenia i doradztwo indywidualne umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do podjęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodatkowo koordynatorzy projektu zapewniają zwrot kosztów dojazdu, doświadczoną kadrę wykładowców, wyżywienie, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów opieki nad dzieckiem.

Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać:

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments