Podopieczni GOK Nielisz wyśpiewali nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek

0
1212
fot. nadesłane
GAIA

Grad nagród spadł na młodych wokalistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu podczas XXIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jarosław 2018 r.

Festiwal odbywał się w ubiegły weekend w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu. Spośród setek materiałów dźwiękowych wyłoniono 42 wykonawców- solistów i zespołów muzycznych z całej Polski.

Festiwal okazał się niezwykle udanym wydarzeniem zarówno dla solistów, jak i zespołu Iskierki z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu.

W kategorii wykonawców szkół podstawowych Martyna Gil zdobyła III miejsce, zaś Bartłomiej Sobań został wyróżniony. W kategorii gimnazja III miejscem nagrodzono Oliwię Krawczyk. Komisja doceniła również występ całego zespołu, przyznając Iskierkom II miejsce w kategorii zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. To kolejny duży sukces Pani Renaty Banach i jej podopiecznych.

W niedzielę 21 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się koncert galowy z udziałem laureatów, wśród których były oczywiście dzieci i młodzież z GOK w Nieliszu.

Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, Parafia pw. Chrystusa Króla w Jarosławiu.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Anna Schmidt- Rodziewicz – Poseł na Sejm RP, Mieczysław Golba – senator RP, Waldemar Paluch – Burmistrz Miasta Jarosławia,Tadeusz Chrzan- Starosta Jarosławski.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments