ESKA INFO promuje Zamość! (KLIKNIJ I OBEJRZYJ FILM)

0
777
GAIA

Po telewizji śniadaniowej w TVP 2 teraz ESKA INFO promuje nasze miasto. Dziennikarze odwiedzili Zamość tuż po zwycięstwie w plebiscycie na Świetlną Stolicę Polski. Zobaczcie relację!

Rywalizacja była bardzo zacięta i do końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Jednak dzięki ogromnemu zaangażowaniu nas wszystkich – udało się! Zamość pokonał 143 miasta z całej Polski, które brały udział w plebiscycie. Zamojskie iluminacje świąteczne zdobyły ponad 70 000 głosów. Głosowanie zakończyło się 15 stycznia o północy.

Dzięki wygranej Zamość będzie mógł przez kolejny rok nosić zaszczytny tytuł „Świetlnej stolicy Polski”. Miasto otrzyma tez nagrody w postaci sprzętu AGD dla potrzebujących. Przypomnijmy – w zeszłym roku wygrany w konkursie sprzęt AGD marki Electrolux o wartości 50 tys. zł otrzymały najbardziej potrzebujące rodziny z Zamościa (edit), które zgłosiły się do MCPR w Zamościu i ich wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone. Były to: kuchnie, zmywarki, chłodziarko- zamrażarki, lodówka SbyS French door, pralki, blendery sportowe, blendery kielichowe, kuchnie mikrofalowe.

Dodatkowym bonusem dla zwycięskiego miasta jest promocja w ogólnopolskich mediach.

Zamość zdobył w drugim etapie głosowania największą w Polsce liczbę głosów – ponad 70 tysięcy. To dwukrotnie więcej niż w ubiegłorocznej edycji – 31 tysięcy głosów.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments