GAIA

Marek Marcola, podróżnik, fotografik oraz autor publikacji podróżniczych będzie gościem najbliższego spotkania Zamojskiego Towarzystwa Turystycznego.

Tematem spotkania, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy, będzie Republika Południowej Afryki. Wspólna „wyprawa” do RPA już w najbliższy poniedziałek 22 stycznia o godz. 18.00 w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej „Luneta” w Zamościu, ul. Łukasińskiego 2E.

Marek Marcola – 55-latek, urodzony i zamieszkały w Zwierzyńcu na Roztoczu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, wieloletni pracownik administracji państwowej i samorządowej. Obecnie wykonuje wolny zawód. Od 35 lat jest podróżnikiem – amatorem z 76 krajami na koncie, który postawił swoje stopy na 6 kontynentach, był przy murach chińskim i berlińskim oraz porównał piramidy egipskie z meksykańskimi. Udało mu się zobaczyć najwyższe góry świata i najwyższy wodospad, być na sawannie, pustyni, stepie, w dżungli, buszu i tundrze oraz odwiedzić wiele ze sztandarowych zabytków świata, a także imponujących miast, jak Sydney, Kair, Singapur, Szanghaj, Delhi, Meksyk, Tokio czy Jerozolima.

Przed częścią podróżniczą, o godz. 17.00 w ramach „Spotkań z przyrodą i przygodą” przedstawione zostaną przez Wiaczesława Michalczuka „Czynna ochrona rzadkich ptaków siewkowych łąk wilgotnych (na podstawie przykładów z kraju i zagranicy)”. Na Spotkaniu można będzie otrzymać kalendarz przyrodniczy na 2018 rok „Rycyk na Zamojszczyźnie” wydany przez Zamojskie Towarzystwo Przyrodnicze.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments