Zamość na prowadzeniu! Organizatorzy usunęli nieuczciwie oddane głosy

16
1505
GAIA

Nieoczekiwana zmiana miejsc w plebiscycie „Świetlna Stolica Polski”! Zamość choć jeszcze dziś rano znajdował się na 3 miejscu, aktualnie wygrywa! Skąd taki szybki awans? Jak przekazali nam organizatorzy konkursu – przeprowadzona została weryfikacja oddanych głosów, w wyniku czego pozycje miast w rankingu uległy zmianie. Pelplin z pozycji lidera spadł na 9 pozycję! Zamość awansował na 1 miejsce, Częstochowa jest obecnie na drugim, Stalowa Wola na 3.

Odnotowaliśmy olbrzymi skokowy wzrost liczby oddanych głosów w bardzo krótkim okresie czasu na Pelplin. Przeprowadzona weryfikacja wykazała nadużycie, na podstawie którego organizator usunął głosy niezgodne z regulaminem – poinformowano nas.

Aby Zamość utrzymał się na prowadzeniu potrzebne są Wasze głosy. Do dzieła!

GŁOSUJEMY TUTAJ

II etap konkursu potrwa do 15 stycznia – wtedy dowiemy się kto zdobył tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz nagrody dla potrzebujących za 40 tys. zł.

Poniżej aktualny ranking.

 

- reklama-
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Po co głosować? Przecież i tak wiadomo, że Zamość wygra.

Anonimowo

Codziennie artykuł o głosowaniu, to jest żałosne!

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Dziękujemy za komentarz. Chcieliśmy jednak sprostować, codziennie publikujemy 2-3 artykuły o głosowaniu. Dzisiaj np. są do tej pory dwa. Pozdrawiamy

Anonimowo

A ja się cały czas zastanawiam jakie są koszty tej „zabawy w światełka” i kto je pokrywa…

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Sponsorem konkursu jest grupa energetyczna ENERGA

kol

Z czego się cieszyć? Z tego, że najpierw gruba kasa na to to poszła, by wygrać mniejszą, która pójdzie na nierobów

Tomasz Krywionek
Reply to  kol

W poprzedniej edycji dzięki wszystkim głosującym, w ten sposób doposażono m.in. Pogotowie Opiekuńcze i Rodzinny Dom Dziecka. Sprzęt trafił również do wielu rodzin, podopiecznych zamojskiego MCPR. Dodatkowo jest to też promocja miasta. W dniu jutrzejszym w TVP2 w Programie na śniadanie będzie program poświęcony Zamościowi, oraz gdy wygramy zapewne jak w zeszłym roku możemy oczekiwać relacji na żywo z zamojskiej starówki.

Tomasz Krywionek

Uwaga, organizator nie podaje żadnych liczb, nie wiadomo ile osób zagłosowało na Zamość a ile głosów na Częstochowę. Osoby które podają jakieś cyfry wskazujące, że Zamość ma bezpieczną przewagę, uspokajając głosujących, chcą celowo zniechęcić nas do głosowania. GŁOSUJEMY NIE ODPUSZCZAMY

Anonimowo

Zamość jest świetlny tylko w określonych godzinach i wyłącznie rynek wielki. Poza tym – ciemność, smutno. Mniejsze miasta , nawet w okolicy bardziej oświetlone.

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

To prawda ale od 3 lat to się zmienia. Proszę poczytać o inwestycjach dotyczących oświetlenia ulic.

Anonimowo

Ludzie głosujmy na Zamość ,to fakt że sporo kasy to oświetlenie kosztuje ale warto ,bo w ten sposób mają dużą szansę ci dostać sprzęt AGD i nieprawda że nie roby odkąd mamy nowego prezydenta Pana Andrzeja Wnuka pomoc dostają ludzie warci pomocy a za czasów Pana Zamoyskiego mieli raj rzecz ujmując nie roby ,pijaki itd .wiem to z doświadczenia .

Anonimowo

Dodam jeszcze ,że nasz prezydent nie odgania jak się idzie do Pana Andrzeja Wnuka o poradę ,tylko szuka wyjścia dobrego z danej sytuacji a wcześniej Zamoyski wyganial mówiąc że nic nie może poradzić i jako głowa nic nie ma do gadania taka walił ściemę że swoimi urzednikami ,bo w dupie miał dobro miasta,więc jak ktoś teraz narzeka nie mając z daną osobą do czynienia to niech się nie wypowiada negatywnie ja jestem za obecnym prezydentem i jego zarzadem,bo się dużo dzieje dobrego dla mieszkańców Zamościa a gadacie bzduryze kasę bez kasy nic nie zrobisz nawet nie przeżyjesz miesiąca nie mając grosza przy dupie bo za co kupić chleb kraść ,niestety cały świat rządzi kasa bo bez niej nie da się ,więc zastanowcie się Ludziska do czego ten kaprys bo kasa.

Nieprzejednany

Oj, jak to się wszystko pozmieniało. Ja pamiętam jak niedawno jeszcze do domu wracałem, to wszędzie było ciemno, żadna latarnia się nie świeciła. Tak więc szedłem do domu przyświecając latarką z telefonu, a wkoło jeszcze takie psy wielkie latały. A teraz jaśniutko, ulica gładziutka jak twarz Naszego Prezydenta Pana Wnuka i psy wszystkie też powytruwane. Jasno, bezpiecznie. Jeżeli Zamość zostanie po raz kolejny świetną stolicą Polski, to zamawiam pralkę automatyczną. Pozdrawiam Redakcję i całą Redakcję.

Anonimowo

a oddawanie głosu co 24 godziny na to niby jest uczciwe ? 🙂 każdy powinien głosować raz, a to jest konkurs dla fanatyków lokalnego Patriotyzmu i 20 tysięcy głosów oddaje 500 osób.

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Takie zasady stworzył organizator. Proszę zgłosić reklamacje u niego

Anonimowo

Wreszcie jesteśmy na prowadzeniu nasz Zamość to mi się podoba bo to co było wcZesniej to jakas sciema.