Uczyłeś się w zamojskiej “trójce”? Podziel się swoimi wspomnieniami.

0
585

Przygotowania do obchodów 100- lecia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu idą pełną parą. Główne uroczystości zaplanowano na 25 maja 2018 roku a już teraz organizatorzy jubileuszu apelują do wszystkich Pracowników i Absolwentów “trójki” o spisanie swoich wspomnień związanych ze szkołą.

-Może pamiętacie Państwo jakiś szczególny dla Was dzień, zdarzenie, postać, może w Waszym sercu pozostało coś, co domaga się opisania, utrwalenia, uratowania od zapomnienia? Zachęcamy do odtworzenia tych chwil, a my zbierzemy je w jednolitą publikację, zapoznamy z nimi uczniów, wpiszemy je w historię naszej placówki. – apeluje Dyrekcja i Rada Pedagogiczna szkoły – Bylibyśmy bardzo wdzięczni i wdzięczność tę moglibyśmy poprzeć przekazaniem do druku fragmentów ewentualnych wspomnień.

Podpisane prace o maksymalnej długości do 3 stron A4 można przesyłać w formie elektronicznej na adres: [email protected] do 15.02.2018.

Na stronie szkoły pojawił się już też wstępny program obchodów jubileuszu. Publikujemy go poniżej. Organizatorzy zaznaczają jednak, że może on jeszcze ulec zmianie.

25 maja 2018r. Uroczyste obchody jubileuszowe

8.00 – Wyjście ze szkoły z Pocztami Sztandarowymi na uroczystą mszę do Kościoła pw. Świętego Michała Archanioła w Zamościu
8.15- Msza Święta, następnie uroczysty przemarsz do szkoły.
9.30 – 11.30 – zajęcia z wychowawcami, spotkania absolwentów w budynku szkoły, zwiedzanie szkoły, wystaw konkursowych
10.0 – złożenie kwiatów na grobach zmarłych nauczycieli pracujących w szkole
11.30 – 12.00 – Rejestracja uczestników
12.00 – otwarcie uroczystości
– wystąpienia gości honorowych
– spektakl słowno-muzyczny
– wystąpienia absolwentów
– odsłonięcie tablicy pamiątkowej
– poczęstunek

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments