Zamojski Dom Kultury zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

1
708

Zamojski Dom Kultury przyłącza się do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zaprasza wszystkich, którzy chcą pomóc noworodkom lub po prostu miło spędzić czas na koncert. Wydarzenie już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia (początek o godz. 15.00) w Zamojskim Domu Kultury. Wstęp wolny. Zaplanowano licytacje oraz mnóstwo atrakcji.

W koncercie wystąpią: Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia z solistami, Akademia Rozwoju Talentu Violinki, Marian Szewera, Szkoła Muzyczna Yamaha, Społeczne  Ognisko Muzyczne i Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna.

W trakcie koncertu zlicytujemy m.in.: piłkę i koszulkę od w-ce mistrzów świata w piłce ręcznej wraz z podpisami mistrzów Artura Siódmiaka i Michała Jureckiego  ufundowane przez Prezydenta Miasta Zamość – Andrzeja Wnuka, kampanie reklamowe w autobusach MZK na ekranach LCD, obrazy, maskotki, wielkie lizaki ufundowane przez Zamojską Manufakturę Słodyczy i wiele innych gadżetów – informuje Katarzyna Figura z Zamojskiego Domu Kultury.

Wszystkie pieniądze trafią do puszek „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mało tam dzieci macie nieszczęśliwych biednych ,to zorganizujcie pomagajcie im ,a nie Owsiakowi i jego rodzinie.