Polska Noc Kabaretowa niebawem w Zamościu. Na scenie czołówka polskiego kabaretu

0
596

Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz znany jako zwariowana “Mariolka” Igor Kwiatkowski wystąpią podczas Polskiej Nocy Kabaretowej, która już 17 marca odbędzie się w hali OSiR Zamościu. 

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie.

Organizatorzy zapowiadają, program złożony z premierowych skeczy, które rozbawią widzów do łez: – Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. – reklamują

Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski.

Szczegóły na plakacie.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments