Zamojskie iluminacje z największą ilością głosów w kraju! Wygrywamy I etap plebiscytu Świetlna Stolica Polski!

1
749

Jak wynika z rankingu opublikowanego przez organizatora konkursu Świetlna Stolica Polski” – Zamość miażdżącą przewagą głosów (52 490) wygrywa pierwszy etap konkursu. Co więcej, zamojskie iluminacje świąteczne zdobyły najwięcej głosów nie tylko województwie lubelskim, ale też w całej Polsce!

Głosowanie w I etapie trwało do wczoraj. Zobaczcie jak przedstawia się ranking woj. lubelskiego.

Screen został zrobiony dziś o godz. 9, później ranking zniknął ze strony. Organizatorzy plebiscytu potwierdzają prawdziwość tych danych, tłumaczą jednak, że nie są to jeszcze ostateczne wyniki, bo cały czas trwa weryfikacja oddanych głosów. Jednak widać wyraźną przewagę Zamościa, trudno więc by sytuacja uległa radykalnej zmianie.

Co więcej, zamojskie iluminacje świąteczne zdobyły najwięcej głosów nie tylko województwie lubelskim, ale też w całej Polsce! Na drugim miejscu w rankingu ogólnopolskim znalazła się Częstochowa z wynikiem 12 000 głosów (niestety nie zdążyliśmy zrobić zdjęcia ekranu).

Oznacza to, że do Zamościa trafi energooszczędny sprzęt AGD za 10 tys. zł. Przechodzimy też do kolejnego etapu rywalizacji, gdzie do zdobycia jest sprzęt za kwotę 40 tys. zł oraz tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

 

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Kłamstwo w koljednym etapie nagrody są za 40.