Zamość znów walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Ruszyło głosowanie!

0
912

Dziś o godz. 16 rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie „Świetlna Stolica Polski”. O tym, kto w tym roku zyska miano najpiękniej rozświetlonego miasta w Polsce oraz nagrody dla potrzebujących, zdecydują internauci.

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ

Konkurs podzielony jest na 2 etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski. W etapie wojewódzkim Zamość rywalizował będzie z: Lublinem, Kraśnikiem oraz Puławami. To miasto, które uzyska najwięcej głosów w województwie przejdzie do II etapu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł na cele charytatywne.

II etap to etap ogólnopolski. 16 miast, które się w nim znajdą walczy o nagrodę główną o wartości 40 000 zł na cel społeczny miasta. Internauci oddają swoje głosy wybierając Świetlną Stolicę Polski – zostaje nią miasto, z największą liczbą głosów. W ubiegłym roku ten zaszczytny tytuł należał do Zamościa. Nagrody otrzymane od Grupy Energa – sprzęt RTV i AGD o wartości 50 tys. zł, zostały przekazane potrzebującym rodzinom z terenu miasta. Dodatkowo dzięki wygranej Zamość zyskał duży rozgłos w mediach. Przełożyło się to na liczbę turystów odwiedzających Hetmański Gród.

swiec sie 1 Zamość znów walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Ruszyło głosowanie!

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments