Rozczytane Miasto – podsumowanie projektu i finał konkursu “Literacki MMS”

0
475

8 grudnia 2017 r. o g. 10.00 w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20) w Zamościu rozpocznie się uroczyste podsumowanie projektu edukacyjno-kulturalnego „Rozczytane Miasto” realizowanego w roku bieżącym w zamojskich bibliotekach.

W programie wydarzenia, m.in. podsumowanie konkursu plastycznego „Literacki MMS”, wręczenie nagród i wyróżnień jego laureatom, zwiedzanie wystawy pokonkursowej oraz krótka część artystyczna w wykonaniu Szkolnego Teatru „Mundi”.

Projekt „Rozczytane Miasto”, którego głównym celem było promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia, obejmował różnorodne formy zajęć bibliotecznych – warsztaty literacko-artystyczne i plastyczne, spotkania autorskie, zajęcia teatralno-recytatorskie i biblioterapeutyczne, konkursy, prelekcje prozdrowotne i pogadanki, pokazujące młodym ludziom dobre sposoby – dla właściwego rozwoju ich umysłu, ciała i ducha – spędzania wolnego czasu.

Przedsięwzięcie dofinansowane zostało przez Miasto Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

[tekst nadesłany]

Poprzedni artykułKiermasz Świąteczny w Plastyku
Następny artykułMistrzowie Słowa i Obrazu z „Siódemki”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments