Radni jednomyślnie za wprowadzeniem Zamojskiej Karty Seniora

0
594

Dobra wiadomość dla starszych mieszkańców Zamościa. Radni miejscy podczas wczorajszej sesji opowiedzieli się za wprowadzeniem Zamojskiej Karty Seniora. Karta będzie uprawniała osoby, które ukończyły 60 r. ż. i sa mieszkańcami Miasta Zamość do zniżek na usługi z zakresu kultury, sportu, rekreacji i zdrowia.

Takie karty można już spotkać w wielu miastach Polski. Od nowego roku będą mogli z nich korzystać także zamojscy seniorzy. Radni miejscy nie mieli wątpliwości, że wprowadzenie takiej formy ulg dla seniorów jest potrzebne. Podczas wczorajszego głosowania wszyscy opowiedzieli się za przyjęciem uchwały.

Posiadacze Karty Seniora będą mogli korzystać z ofert, ulg, zniżek i promocji, przygotowanych dla nich przez instytucje oraz firmy poprzez okazanie Karty w punktach wskazanych przez partnerów projektu. Partnerem Programu “Zamojska Karta Seniora” może być każdy przedsiębiorca, instytucja lub placówka. Wysokość ulg, zniżek, rabatów upustów, uprawnień i preferencji przyznawanych przez Partnerów będzie zależeć wyłącznie od ich uznania.

Jak zapewnia zamojski magistrat – każde z miejsc biorących udział w Programie, będzie specjalnie oznakowane, a lista Partnerów zostanie opublikowana m.in.na stronie internetowej www.zamosc.pl

Zamojska karta seniora będzie obowiązywała od 1 stycznia 2018 r., jednak zainteresowani udziałem w programie Partnerzy mogą zgłaszać się już dziś.

Poprzedni artykuł21. Świąteczna Zbiórka Żywności
Następny artykułGmina Zamość: W Wysokiem powstanie Centrum Kultury Dawnej.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments