Mikołajki w zamojskim kinie. Co w repertuarze?

0
639

Zamojskie kino przygotowało specjalną mikołajkową ofertę. 6 grudnia 2017 od godz. 13:00 po kinie będzie spacerował Święty Mikołaj, który wręczy najmłodszym kinomanom słodkie upominki. Prezenty-niespodzianki pojawią się też na wybranych seansach dla dzieci. W mikołajkowym repertuarze znajda się filmy : COCO – najnowsza animacja ze studia Disney-Pixar, PIERWSZA GWIAZDKA – świąteczna opowieść o pierwszym Bożym Narodzeniu, BARBIE: DELFINY Z MAGICZNEJ WYSPY – kolejne przygodny najsłynniejszej lalki świata oraz PADDINGTON 2 – przedpremierowe pokazy drugiej części szalonych i zabawnych przygód uroczego misia.

 

Mikołajki w zamojskim kinie. Co w repertuarze?

COCO

Nowa animacja Disney/ Pixar

Wielkie marzenia, rodzinna tajemnica i mnóstwo ciepłego humoru. Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Chłopiec – wbrew rodzinnemu zakazowi – za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze napotyka uroczego oszusta Hektora i z nim odkrywa historię swojej rodziny.

Mikołajki w zamojskim kinie. Co w repertuarze?
BARBIE: DELFINY Z MAGICZNEJ WYSPY

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! W międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken.

 

Mikołajki w zamojskim kinie. Co w repertuarze?

PIERWSZA GWIAZDKA

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Mikołajki w zamojskim kinie. Co w repertuarze?

PADDINGTON 2

W kolejnej odsłonie swoich przygód, Paddington jest pełnoprawnym członkiem rodziny Brownów. Mieszka z nimi w szczęściu i spokoju w Windsor Gardens, gdzie stał się przy okazji uwielbianym członkiem lokalnej społeczności i wszędzie gdzie się pojawia, niesie ze sobą dużo radości i… odrobinę dżemu. W trakcie poszukiwań idealnego prezentu na setne urodziny swej ukochanej cioci Lucy, Paddington zauważa w antykwariacie pana Grubera wyjątkowo urodziwą książkę-rozkładankę. Aby zarobić na jej kupno, dzielny miś podejmuje się szeregu dziwacznych prac. Jednakże książka zostaje pewnego dnia skradziona i tylko od Paddingtona oraz Brownów będzie zależało, czy tożsamość złodzieja zostanie ujawniona…

Poprzedni artykuł“Światło Wód”. Malarstwo Bereniki Kowalskiej w BWA
Następny artykuł75. Rocznica Wysiedleń Zamojszczyzny. Obchody w Zamościu [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments