[TERAZ) Powstaje malowniczy świetlisty świąteczny ogród [ZDJĘCIA}

0
879
GAIA

Trwa wyładunek i montaż malowniczego świątecznego ogrodu. Pierwsze zdjęcia już w naszej galerii

Ogród Wyobraźni po raz pierwszy rozkwitnie na zamojskim rynku 1 grudnia o godzinie 18:00

W samym centrum miasta pojawi się malowniczy ogród. Jednak ożywać będzie wyłącznie po zmroku, tworząc przy tym zachwycający świetlno-muzyczny spektakl.
W tym roku Zamość zaskoczy mieszkańców oraz zwiedzających miasto turystów zupełnie nowym, oryginalnym pomysłem na świąteczne dekoracje. Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji bezpośrednio kojarzących się ze świętami na zamojskim rynku pojawi się jedyny w swoim rodzaju multimedialny Ogród Wyobraźni. Każdy jego element został szczegółowo zaprojektowany w taki sposób, aby pobudzał wyobraźnię i nawiązywał charakterem do stylu architektury ogrodowej.

Spacerując wśród świetlistych tuneli, migoczących roślin i rozświetlonych krzewów mieszkańcy i turyści będą mogli posłuchać miłych dla ucha dźwięków znanych utworów muzyki klasycznej. Wśród nich zabrzmi: Kanon D-dur Johanna Pachelbela, Walc nr II Dmitrija Szostakowicza czy Muzyka Sztucznych ogni Georga Friedricha Haendla. Na kompozycję ogrodu o wymiarach ok. 80m x 30m będzie się składać aż 200 tysięcy punktów świetlnych. Jednak zużycie prądu to jedynie 18 kW/h, czyli takie, które służy do upieczenia 8 smakowitych świątecznych makowców.
Dodatkowo będziemy gościć Świąteczny konwój Radia Zet w postaci miasteczka z muzyką, iluminacją świetlną i mnóstwem świątecznych zabaw. Konwojowi towarzyszyć będzie mobilne miasteczko – tym samym Radio Zet w dniach 1 – 2 grudnia będzię prowadzić świąteczne relacje z naszego eventu na swojej antenie. Zapraszajcie znajomych! To będzie coś pięknego !

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments