Medaliści Orła i Lidera Pucharu Polski w sumo

0
1012

Zawodnicy i zawodniczki UKS CSW Lider Zamość i UKS Orzeł Stary Zamość stanęli na podium w klasyfikacji drużynowej.

W dniach 18 – 19 listopada na matach w Tyszowcach brali udział zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Centrum Sztuk Walki Lider Zamość i Uczniowskiego Klubu Sportowego Orzeł Stary Zamość. Walki były rozgrywane w trzech grupach wiekowych: dzieci, młodzików i kadetów.

Puchar Polski w Tyszowcach jest pierwszym etapem kwalifikacji do Mistrzostw Europy Młodzików i Kadetów w sumo na 2018 r. Wszyscy zawodnicy, którzy zdobyli medale w Tyszowcach są już na liście rankingowej trenera kadry narodowej i w przyszłych turniejach muszą potwierdzić swoją formę.