Ratusz szuka pracownika

0
645
fot. K. Chmiel - Światłoczuły.pl

Jest wolne stanowisko urzędnicze w zamojskim ratuszu. Urząd Miasta zatrudni na pełen etat inspektora ds. przedszkoli i liceów ogólnokształcących w Wydziale Oświaty. Nabór kandydatów już się rozpoczął.

Jak czytamy w ogłoszeniu opublikowanym W Biuletynie Informacji Publicznej, do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie m.in.: prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem jednostek oświatowych, w tym nadzór finansowy i realizacja budżetu podległych jednostek, opracowywanie projektów uchwał dotyczących procedur udzielania dotacji publicznym i niepublicznym jednostkom, prowadzenie kontroli w szkołach i placówkach w zakresie  spraw należących do kompetencji Wydziału, przygotowywanie odpowiedzi na zapytania radnych i obywateli, uczestniczenie jako obserwator w sprawdzianach i egzaminach.

Obok standardowych wymagań jak polskie obywatelstwo, wyższe wykształcenie czy niekaralność od kandydatów wymagany jest m.in: co najmniej 3 -letni staż pracy, znajomość przepisów prawa związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego, znajomość zagadnień związanych z oświatą, w tym przepisów prawa oświatowego i ustawy Karta Nauczyciela, znajomość zasad gospodarki finansowej jednostek oświatowych oraz zasad dotowania szkolnictwa niepublicznego, znajomość przepisów prawa z zakresu finansów publicznych.

Dokumenty aplikacyjne kandydaci mogą składać do 28 listopada.

Szczegóły oferty TUTAJ

 

Poprzedni artykułPowrót na szczyt
Następny artykułZnamy przyszłość budynku dworca PKP
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments