Zamość chce wprowadzić Kartę Seniora

0
595
Zamojska Karta Seniora byłaby przeznaczona dla osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie miasta Zamość. Fot. UM Zamość

Posiadanie Karty umożliwi osobom starszym korzystanie z szerokiego wachlarza usług z zakresu kultury, sportu, rekreacji, nauki i zdrowia. Będzie to możliwe dzięki zniżkom stałym lub wprowadzanym okazjonalnie przez Partnerów Programu. Zamojska Karta Seniora byłaby przeznaczona dla osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie miasta Zamość.

Partnerem Programu może być każdy przedsiębiorca, instytucja lub placówka. Wysokość ulg, zniżek, rabatów upustów, uprawnień i preferencji przyznawanych przez Partnerów będzie zależeć wyłącznie od ich uznania. Miasto Zamość nie będzie ponosić odpowiedzialności za stosowanie ulg, rabatów i upustów proponowanych posiadaczom Karty przez Partnerów Programu.

Zachęcamy firmy, instytucje itp., by przystępowały do programu Zamojska Karta Seniora, ponieważ dzięki oferowanym zniżkom, zyskają nowych i stałych klientów. Każde z miejsc biorących udział w Programie, będzie specjalnie oznakowane, a lista Partnerów zostanie opublikowana m.in.na stronie internetowej www. zamosc.pl – informuje zamojski magistrat

Czy Karta Seniora, funkcjonująca z powodzeniem w innych miastach Polski, pojawi się również w Zamościu? O tym zdecydują radni na najbliższej, listopadowej Sesji Rady Miasta.

źr. UM Zamość

Poprzedni artykułBudowa obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego coraz bliżej. Dziś podpisanie umowy
Następny artykułBal Wcześniaka w ART Violinki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments