Świetlny ogród zimowy. To będzie coś pięknego (SZCZEGÓŁY)

3
1749

ZAMOŚĆ ROZKWITNIE ZIMĄ. ŚWIETLISTY OGRÓD W SERCU MIASTA!
Ogród Wyobraźni po raz pierwszy rozkwitnie na zamojskim rynku 1 grudnia o godzinie 18:00

W samym centrum miasta pojawi się malowniczy ogród. Jednak ożywać będzie wyłącznie po zmroku, tworząc przy tym zachwycający świetlno-muzyczny spektakl.
W tym roku Zamość zaskoczy mieszkańców oraz zwiedzających miasto turystów zupełnie nowym, oryginalnym pomysłem na świąteczne dekoracje. Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji bezpośrednio kojarzących się ze świętami na zamojskim rynku pojawi się jedyny w swoim rodzaju multimedialny Ogród Wyobraźni. Każdy jego element został szczegółowo zaprojektowany w taki sposób, aby pobudzał wyobraźnię i nawiązywał charakterem do stylu architektury ogrodowej.

Spacerując wśród świetlistych tuneli, migoczących roślin i rozświetlonych krzewów mieszkańcy i turyści będą mogli posłuchać miłych dla ucha dźwięków znanych utworów muzyki klasycznej. Wśród nich zabrzmi: Kanon D-dur Johanna Pachelbela, Walc nr II Dmitrija Szostakowicza czy Muzyka Sztucznych ogni Georga Friedricha Haendla. Na kompozycję ogrodu o wymiarach ok. 80m x 30m będzie się składać aż 200 tysięcy punktów świetlnych. Jednak zużycie prądu to jedynie 18 kW/h, czyli takie, które służy do upieczenia 8 smakowitych świątecznych makowców.
Dodatkowo będziemy gościć Świąteczny konwój Radia Zet w postaci miasteczka z muzyką, iluminacją świetlną i mnóstwem świątecznych zabaw. Konwojowi towarzyszyć będzie mobilne miasteczko – tym samym Radio Zet w dniach 1 – 2 grudnia będzię prowadzić świąteczne relacje z naszego eventu na swojej antenie. Zapraszajcie znajomych! To będzie coś pięknego !

 

 

 

Poprzedni artykułZ OSTATNIEJ CHWILI. Napad na bank w Zamościu!
Następny artykuł“Czwarty czwartek marca” w listopadzie
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Jak długo multimedialny Ogród Wyobraźni zostanie w Zamościu? O której godzinie i w jakie dni włączają światła i muzykę?

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Na pewno do końca miesiąca. Codziennie co 30 minut od 16.00 do 21.00

Tomasz Krywionek

Na pewno do końca miesiąca. Codziennie co 30 minut od 16.00 do 21.00