Policjanci organizują kurs samoobrony dla kobiet

0
817
- W czasie kursu „Jestem Bezpieczna” uczestniczki poznają zasady skutecznej obrony przed napastnikiem. Dowiedzą się jak reagować w sytuacji zagrożenia i jak działać, aby się obronić - mówi Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej komendy policji. fot. KMP Zamość

Zamojska komenda organizuje kurs samoobrony dla kobiet i zaprasza do udziału w nim wszystkie zainteresowane Panie. Pierwsze spotkanie już dziś, 16 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu, (ul. Zamoyskiego 62) o godz. 16:15.

 – W czasie kursu „Jestem Bezpieczna” uczestniczki poznają zasady skutecznej obrony przed napastnikiem. Dowiedzą się jak reagować w sytuacji zagrożenia i jak działać, aby się obronić. Będzie również teoria. Uczestniczki poznają zasady bezpiecznego zachowania oraz sposoby unikania zagrożeń. Policjanci opowiedzą również o metodach działania sprawców oraz o właściwej i skutecznej reakcji w sytuacji zagrożenia – mówi Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej komendy policji.

Zajęcia praktyczne poprowadzi asp. szt. Piotr Nowicki z zamojskiej komendy, Mistrz klasy międzynarodowej posiadający 5 stopień DAN w Ju-Jitsu. Wspierać go będą instruktorzy taktyki i techniki interwencji, również zamojscy policjanci – st. sierż. Paweł Bajwoluk i sierż. Łukasz Detko.

Kurs jest bezpłatny.

 

Poprzedni artykułOgólnopolski sukces gimnazjalistów z “jedynki”
Następny artykuł“Pociąg do wolności”. Apel z okazji Święta Niepodległości w SP nr 7
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments