Ogólnopolski sukces gimnazjalistów z “jedynki”

0
751
fot. Krzysztof Pizoń

Uczniowie z klasy 3b Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Zamościu zostali nagrodzeni w ogólnopolskim konkursie z j. niemieckiego pt: ” Erlebnisreise mit Deutsch” organizowanym przez Goethe Institut w Warszawie. 

W projekcie wzięli udział :Wiktoria Wojciechowska, Wiktoria Sowińska, Julia Kiesztyn, Aleksandra Wierzańska, Krzysztof Pizoń. Nauczycielem nadzorującym była Pani Bożena Siekierda. Konkurs polegał na napisaniu pocztówki z wakacji z wykorzystaniem podanego słownictwa. Należało też wykonać fotografię promującą podróże do Niemiec. Jury doceniło pracę zamojskich gimnazjalistów. Szkoła znalazła się w gronie szkół nagrodzonych za co otrzyma materiały edukacyjne: gry językowe, grafiki, plakaty oraz karty pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie do nauki i promocji języka niemieckiego. Z pewnością będą z nich korzystać uczniowie chcący doskonalić swój niemiecki.

Bardzo cieszy nas fakt, iż wśród wielu szkół z całej Polski dostrzeżono naszą skromną kartkę! – nie kryją radości nagrodzeni uczniowie.

Poprzedni artykułStrażacy z Białowoli mają nowy wóz za milion zł!
Następny artykułPolicjanci organizują kurs samoobrony dla kobiet
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments