Niebawem przeprowadzka sądów. Trzeba liczyć się z utrudnieniami

3
750
fot. Sąd Rejonowy w Zamościu

W dniach 6 – 24 listopada 2017 roku odbywać się będzie przeprowadzka Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Zamościu do nowej siedziby przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Zmiana siedziby wiązać się będzie z utrudnieniami dla interesantów.

Jak poinformowały władze Sądu Okręgowego w Zamościu – w dniach od 6 do 14 listopada  nie wyznaczono rozpraw we wszystkich wydziałach Sądu. W tym czasie sekretariaty wydziałów Sądu nie będą przyjmować interesantów. Nie będą też przeprowadzane badania w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów.

W czasie przeprowadzki natomiast normalnie działać będzie Biuro Podawcze, Punkt Obsługi Interesantów i Kasa Sądu w budynku przy ul. Akademickiej 1, a w budynku przy ul. Partyzantów 10 Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego. Przeniesienie tych komórek do nowej siedziby nastąpi 14 listopada 2017 roku. I tylko w tym dniu punkty te będą funkcjonować w ograniczonym zakresie.

Czynne będą numery telefonów do wymienionych punktów: 84 638 78 21 Biuro Podawcze i Punkt Obsługi Interesantów, 84 638 78 00 Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego.

Korespondencję do Sądu Okręgowego w okresie przeprowadzki można również kierować listownie a wpłaty mogą być dokonywane bezgotówkowo. Numery kont podane są na stronie Sądu Okręgowego www.zamosc.so.gov.pl

Sąd Okręgowy w Zamościu rozpocznie działalność w nowej lokalizacji 15 listopada 2017 roku.

W nowej siedzibie załatwianie interesantów odbywać się będzie w Biurze Obsługi Interesantów a akta udostępniane będą w czytelni akt. Wszystkie kluczowe punkty obsługi interesantów zlokalizowane zostały na parterze budynku nowej siedziby.

Nastąpi również zmiana numerów telefonów, które zostaną opublikowane na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Zamościu.

Poprzedni artykułŻniwa w listopadzie? Tak, to możliwe w Zamojskim Domu Kultury.
Następny artykułSukces zamojskich tancerzy
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

“…Przeprowadzka wiązać się będzie z utrudnieniami dla interesantów.” – A kiedy tam były ułatwienia ? Zgadza się panie “sędzio” Bogdan ?

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Sędzia Bogdan to jeden z najlepszych sędziów w Sądzie Okręgowym!

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Właśnie “odczułem” na własnej skórze jego “orzecznictwo”. Bogdana należy wywieść na taczce z sądu. Taki z niego “sędzia”.