Zdobywamy książki dla Biblioteki w Łabuniach

0
969
FOT. Biblioteka Gminy Łabunie

 

Nasi Czytelnicy słyną z tego, że nie odpuszczają w głosowaniach!
Tym razem pomagamy Bibliotece w Łabuniach zdobyć miękkie siedziska oraz 250 książek. Akcji firmy Kinder patronują: Michał Rusinek, Joanna Heidtman oraz Marta Żysko – Pałuba

 

idea img Zdobywamy książki dla Biblioteki w Łabuniach

Kinder Mleczna Kanapka rozdaje książki! Pod hasłem „Przerwa na wspólne czytanie!” zorganizowała akcję popularyzującą ideę wspólnego czytania dorosłych i dzieci.
Łabuńska biblioteka zgłosiła swój udział i potrzebuje wsparcia czytelników i sympatyków, aby zdobyć nagrody.
Głosowanie rozpoczęło się 2 października i każdego dnia do 31 października br. można oddać jeden głos, zwiększając tym samym szansę na zwycięstwo.
Głosowanie odbywa się na stronie https://www.wspolneczytanie.pl/ głosować można także przez konto na Facebooku.
Do wygrania 20 zestawów po 250 książek i pufy do czytania lub 100 zestawów po 50 książek. Pracownicy i Czytelnicy zaprzyjaźnionej z Nowym Kurierem Zamojskim proszą o wsparcie i pomoc w głosowaniu.

Póki co, jesteśmy na dalekim 56 miejscu, ale głosowanie trwa do końca października, więc wszystko może się zdarzyć. Wygrywa pierwsze 20 bibliotek.
Na Orzechową zaglądać jest zdrowo! Zapraszamy do Łabuń!

 

Joanna Heidtman – Psycholog i socjolog, doradca i coach z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia, zajmuje się pracą doradczą. Wykłada na Uniwersytecie SWPS i w Wyższej Szkole Europejskiej im. Tischnera. Jest współzałożycielem Fundacji na Rzecz Kapitału Intelektualnego. Jest autorką wielu publikacji z zakresu psychologii, współpracuje jako ekspert z mediami. Jej pasje to podróże i przyglądanie się ludziom różnych kultur.

Marta Żysko – Pałuba – Psycholog, psychoterapeuta oraz bajkoterapeuta. Wieloletni konsultant placówek edukacyjnych, wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogicznej oraz ekspert wspierający inicjatywy społeczne. Pracuje z młodzieżą, młodymi dorosłymi oraz dziećmi. W pracy wykorzystuje różnorodne nurty psychologiczne. Specjalizuje się w terapii rodzinnej, poznawczo-behawioralnej oraz mentalizacji. Prywatnie mama dwóch córek. W wolnych chwilach lubi żeglować, biegać, pić kawę, czytać książki i delektować się spokojem.

Michał Rusinek – wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest autorem książek dla dorosłych i dla dzieci. Jego przekłady książek dla dzieci to m.in. „Piotruś Pan i Wendy” J.M. Barriego, seria książek Michaela Bonda o misiu Paddingtonie, czy seria komiksów „Fistaszki” Charlesa Schulza. Mieszka w Krakowie z żoną, dwójką dzieci i wielkim kudłatym kotem.

 

 

Poprzedni artykułTakiego placu zabaw dotąd w Zamościu nie było. Mnóstwo zdjęć Podwórka Talentów Nivea
Następny artykułWielka modlitwa już dzisiaj
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments