“Klątwa Nawii” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!

0
441

Ponad tydzień temu ogłosiliśmy konkurs. Do wygrania były 4 egzemplarze powieści „Klątwa Nawii” autorstwa związanej z Zamościem pisarki Pati Maczyńskiej. Aby zdobyć jeden z nich, należało udostępnić konkursowy post na swoim Facebooku.

Miło nam ogłosić, że książki otrzymują:

Pani Monika Nowosad, Pani Małgorzata Dziuba, Pani Monika Mikołajewicz, Pani Lukrecja Bębenek

Serdecznie Gratulujemy!

Wygrany w naszym konkursie egzemplarz powieści będzie można odebrać podczas spotkania autorskiego z Pati Maczyńską, które odbędzie się w piątek, 15 września o godz. 18.00 w Kawiarni Mazagran na Starym Mieście w Zamościu (ul. Pereca 16). Zapraszamy!

„Klątwa Nawii” Pati Maczyńskiej jest kontynuacją powieści „Południca ze Świątyni Słońca”. Oriana, wraz ze swoją rodziną, mieszka w Nałęczowie. Nie przypuszcza, że jej bliscy znowu znajdą się w niebezpieczeństwie. Dawna klątwa ponownie daje o sobie znać. Oriana wyrusza na Roztocze, aby uratować swoich bliskich. Ta podróż, po raz kolejny, odmieni życie jej i całej rodziny.

Powieść wykorzystuje wątki mitologii słowiańskiej, wplecione w lokalne legendy Lubelszczyzny i Roztocza – Bochotnica Kazimierska, Zamość, Tomaszów Lubelski, Józefów Roztoczański, Werchrata, to tylko niektóre miejsca, odkrywające w książce swoje sekrety. Jest to opowieść o miłości w wielu wydaniach, o tolerancji i akceptacji. Z całą pewnością zabierze czytelnika w magiczną i inspirującą podróż.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments