Balonowe show znów przełożone

0
526
zdjęcie ilustracyjne, fot.pixybay
- reklama-

Zapowiadana na jutro (sobota, 9 września) impreza „Balony nad Twierdzą” nie odbędzie się z powodu zapowiadanych niekorzystnych warunków pogodowych  – poinformował zamojski magistrat.

Wydarzenie miało być jednym z punktów programu obchodów 25 – lecia wpisania Zamościa na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. -Start balonów zostanie przełożony. Jeżeli pogoda dopisze – balonowe show odbędzie się  w niedzielę, 10 września o godz. 17.30 – mówi Marek Gajewski, rzecznik prasowy prezydenta.

Przypominamy, że z okazji obchodów jubileuszu w sobotę, 9 września odbędzie się po raz pierwszy w Zamościu – Festiwal Kolorów. Jest to coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków. Początek imprezy o godz. 12 na Rynku Wielkim. [Szczegóły TUTAJ.]

Zwieńczeniem obchodów będzie koncert – „Breakout Symfonicznie” poświęcony twórczości Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej w wykonaniu Piotra Nalepy i Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego pod batutą Tadeusza Wicherka.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń na plakacie poniżej.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments