8 wejściówek na spektakl “Tam i z powrotem”. Ogłaszamy, kto je otrzyma!

0
448

Wczoraj ogłosiliśmy konkurs. Do wygrania było 8 zaproszeń na premierę monodramu  Patryka Pawelca pt. „Tam i z powrotem”. Dziś informujemy, kto je otrzyma!

Wejściówki na spektakl otrzymują:

p. Agnieszka Ziarkiewicz, p. Joanna Herc-Majewska, p. Tomasz Szumiło, p. Katarzyna Szałacha, p. Magdalena Kaniowska, p. Agata Dycha, p. Bartek Wawrzyszko, p. Julia Zawisza.

Gratulujemy! Po odbiór biletów zapraszamy do naszej redakcji (Zamość, ul. Staszica 35) w godz. 8.30 – 14.

Premiera spektaklu odbędzie się w środę, 13 września 2017 r. o godz. 19.00 na deskach Zamojskiego Domu Kultury.

Monodram „Tam i z powrotem” to podróż po emigracyjnym świecie, do którego w ostatnich latach coraz liczniej wyjeżdżają Polacy. Spektakl przedstawia zagraniczną rzeczywistość z perspektywy młodego emigranta, który zmaga się z dramatem wyjazdu z ojczystego kraju. Przekaz utrzymywany w klimacie współprzeżywania z bohaterem wydarzeń, ukazuje prawdziwe oblicze emigracyjnej rzeczywistości, w której tęsknota za rodziną i bezradność rozrywają serce bohatera. Spektakl oparty na fragmentach „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w krzywym i dramatycznym zwierciadle ukazuje sytuację społeczno – polityczną panującą w kraju, która ma znaczący wpływ na decyzję o pozostaniu na emigracji, a aktualność klasycznego tekstu bywa momentami przerażająca. Dramaturgia i emocje zbudowane przez młodych twórców sprawiają, że przestrzeń teatralnego czasu zatrzymuje się w miejscu.

Ci, którym się nie poszczęściło w naszym konkursie, a chcieliby obejrzeć przedstawienie, wciąż mogą kupić bilety. Są one do nabycia w kasie Zamojskiego Domu Kultury lub na stronie internetowej www.zdk.zamosc.pl. Cena biletu wynosi 10 zł.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments