GAIA

Już za kilka dni na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się piękny koncert poświęcony twórczości Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe wydarzenie ponieważ Mira i Tadeusz występowali osobno a wyjątek stanowiły wyłącznie koncerty okolicznościowe. 

Piotr Nalepa BREAKOUT Tour to trasa koncertowa, w której muzycy grają obok siebie między innymi: „Modlitwę”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowe wersje „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”. Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza Piotr Nalepa. Z Piotrem Nalepą (gitara), zagrają: Żaneta Lubera (śpiew), Robert Lubera (gitara, śpiew), Wojtek Famielec (gitara basowa), Michał Jurkiewicz (organy hammonda), Józek Rusinowski (perkusja).

Razem z Piotr Nalepa BREAKOUT Tour zagra oczywiście Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego z Zamościa pod batutą Tadeusza Wicherka.
Ten wspaniały koncert już w sobotę – 9 września o 19.00 na Rynku Wielkim. W tym roku minęło już 10 lat od śmierci Tadeusza Nalepy i 12 lat od śmierci Miry Kubasińskiej.

 

1. DAJĘ CI PRÓG
2. NA DRUGIM BRZEGU TĘCZY
3. JEDŹ OSTROŻNIE NIE POPĘDZAJ KÓŁ
4. GDYBYŚ KOCHAŁ, HEJ
5. POSZŁABYM ZA TOBĄ
6. W CO MAM WIERZYĆ
7. PRZYSZŁA DO MNIE BIEDA
8. POMALUJ MOJE SNY
9. CO STAŁO SIĘ KWIATOM
10. RZEKA DZIECIŃSTWA
11. CHCIAŁABYM BYĆ SŁOŃCEM
12. DO KOGO IDZIESZ
13. TAKIE MOJE MIASTO JEST
14. NOCĄ PUKA KTOŚ
15. USTA ME OGRZEJ
16. ONI ZARAZ PRZYJDĄ TU
17. MODLITWA
18. KIEDY BYŁEM MAŁYM CHŁOPCEM
19. JEST GDZIEŚ TAKI DOM
20. CZY ZGADNIESZ

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments