Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w nawałnicach. Trwa zbiórka darów

0
642
Nawałnice, które dwa tygodnie temu przeszły nad woj. Pomorskim spowodowały ogromne straty. Mieszkańcy potrzebują pomocy., fot. Prewencja Zamość
GAIA

W Zamościu i regionie trwają zbiórki darów dla poszkodowanych przez nawałnice na Pomorzu. Konkretnie dla mieszkańców miejscowości Ostrów Mausz. Piły, łańcuchy i prowadnice do pił, rękawice ochronne, koce, grabie, łopaty, szpadle, latarki i baterie, paliwo i olej do pił – to rzeczy, których wciąż potrzebują poszkodowani oraz służby walczące ze skutkami nawałnic. Niezbędna jest także żywność (woda, napoje energetyczne, kawa, herbata, cukier, konserwy). 

Wszystkie te dary można zostawić przy ulicy Szwedzkiej 18, po uprzednim kontakcie telefonicznym z, Adrianem Biszkontem, który jest pomysłodawcą akcji. (tel. 539-020-503). Dary będą zbierane do 28 sierpnia.

Do pomocy włączyły się także zamojskie sklepy PSS. W sobotę i niedzielę (26-27 sierpnia) będzie w nich prowadzona zbiórka żywności. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pakowania zakupów klientów w zamian za przekazane do koszy darów. Osoby chętne proszone są o kontakt z Adrianem Biszkontem.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments