Zamość: Urząd Miasta szuka pracownika

0
847
fot. K. Chmiel - Światłoczuły. pl
GAIA

Zamojski Urząd Miasta ogłosił właśnie nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Poszukiwany jest podinspektor ds. kultury w Wydziale Kultury i Sportu.

Kandydat na to stanowisko powinien mieć wykształcenie wyższe o kierunku: administracja, prawo, ekonomia, marketing. Dodatkowo wymagany jest m. in.: roczny staż pracy w administracji samorządowej, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość pakietu Office (w szczególności Exel), znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umiejętność korzystania z przepisów prawa i ich interpretacji, umiejętność planowania, komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, szybkość działania w warunkach stresowych.

Do zadań podinspektora ds. kultury należeć będzie m.in.: koordynowanie, promowanie i organizacja przedsięwzięć kulturalnych, przygotowywani programów obchodów świąt i rocznic państwowych oraz regionalnych, prowadzenie spraw dotyczących wydawania decyzji na organizację imprez masowych, prowadzenie spraw dotyczących przyznawania stypendiów osobom zajmującym się twórczością artystyczną, opracowywanie planów budżetowych i innych dokumentów z zakresu kultury.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 6 września 2017 r. w Urzędzie Miasta Zamość.

Szczegóły oferty TUTAJ

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments