150 000 zł kary dla Legii! Pomagamy w zbiórce

3
1033

Podajemy link do zbiórki:

https://pomagam.pl/Powstanie1944

Zbiórka ma na celu opłacenie kary nałożonej przez UEFA na klub Legia Warszawa za oprawę przygotowaną przez kibiców, upamiętniającą ofiary Powstania Warszawskiego. Ewentualna nadwyżka zostanie przekazana na inicjatywy związane z upamiętnianiem Powstania Warszawskiego i pomoc żyjącym Powstańcom.

SPROSTOWANIE:

W dniu wczorajszym opublikowaliśmy nie do końca precyzyjnie informacje o zbiórce zorganizowanej przez kibiców Legii Warszawa. Klub Legia Warszawa z własnych środków zapłaci nałożoną karę a zbiórka w całości zostanie przekazana na inicjatywy związane z upamiętnieniem Powstania Warszawskiego i pomoc żyjącym Powstańcom.

Poniżej dodaliśmy informacje ze strony internetowej Legii Warszawa.

Oczywiście nadal zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki zorganizowanej przez kibiców Legii Warszawa. 

INFORMACJA WS. KARY NAŁOŻONEJ PRZEZ UEFA (AKT.)

Autor: Legia Warszawa

W związku z wieloma deklaracjami przekazywania środków na opłacenie kary nałożonej na Legię Warszawa przez UEFA po meczu z FK Astana w dn. 02.08.2017 informujemy, że Klub nie będzie się odwoływał od decyzji i zapłaci karę w wysokości 35 tys. euro.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie środki przekazane Klubowi w związku z nałożoną karą, zostaną w całości przekazane organizacjom wspierającym pamięć i weteranów Powstania Warszawskiego, za pośrednictwem Fundacji Legii.

 

Wszystkim osobom chcącym dołączyć do akcji wspierania Powstańców udostępniamy dane dedykowanego konta, na które można wpłacać zebrane pieniądze.

 

Źródło: legia.com

 

Poprzedni artykułBitwa pod Komarowem i VIII Manewry Kawalerii
Następny artykułW obronie dobrego imienia żołnierzy Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Tytuł zawiera błąd!! Kara wynosi 35.000 euro (ok 150.000 PLN) ale naddatek zostanie przekazany na pomoc Powstańcom Warszawskim!

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Zgadza się. Ma Pan/Pani rację!

Anonimowo

Jakie upamiętnienie ofiar . Toż to zwykła tania prowokacja przeciwników Europy!