GAIA

Wybór klubu fitness i siłowni w Zamościu jest każdego roku coraz większy. Niemniej jednak, przed zakupem członkostwa warto dokładnie poznać całą ofertę wszystkich obiektów i wybrać ten, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę tak, aby uwzględnić najważniejsze aspekty istotne do uzyskania zadowolenia z aktywności fizycznej na przykładzie klubu Fitness Platinium w Zamościu!

Platinium do Twojej dyspozycji jest ogromna przestrzeń o powierzchni 1200m2 w której znajdują się m.in.: dwie sale fitness i miesięcznie aż 200 godzin zajęć grupowych, strefy treningowe: cardio (bieżnie, rowerki, eliptyki, steppery), maszyny izotoniczne i rehabilitacyjne (umożliwiające poprawę sylwetki, przeznaczone dla kobiet i mężczyzn), strefa siłowa (dla mężczyzn oraz bardziej zaawansowanej grupy kobiet), strefa tylko dla Pań (bezpłatne rollmasażery, platformy wibracyjne, maszyny wysmuklające sylwetkę), strefa do treningu personalnego, strefa PlatiniumCross, szatnie, sauna, solarium, fit bar, przebieralnie i natryski. Dodatkowo dogodny dojazd i parking! Klub zadbał także o długie godziny otwarcia (od godz. 7:00 do 22:00 w tygodniu, a od 8:00 do 20:00 w weekendy).

Platinium zatrudnia specjalistów i pasjonatów, którzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dlatego też, zawsze w klubie znajdziesz dyżurujących instruktorów siłowni i trenerów. Pomogą w osiągnięciu celu i postarają się, aby każda wizyta w klubie przebiegła Ci w przyjaznej i miłej atmosferze.

A co najważniejsze cena za karnet OPEN jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna! Miesięcznie masz nielimitowany dostęp do całej oferty klubu za jedyne 99zł, a po okazaniu legitymacji szkolnej bądź studenckiej za jedyne 79 zł.
Oprócz tego w ramach karnetu klub oferuje bezpłatnie:
1. Trenera personalnego, który przeprowadzi trening wprowadzający i rozpisze plan treningowy. A co miesiąc dodatkowo spotka się z Tobą na konsultacji treningowej koniecznej do weryfikacji postępów i modyfikacji planu.
2. Dostęp do dietetyka, który udzieli wskazówek żywieniowych wraz z przeprowadzeniem pomiarów na profesjonalnym analizatorze składu ciała Tanita.
3. Zróżnicowaną ofertę zajęć fitness np. zajęcia na trampolinach FitandJump, wzmacniające: Płaski Brzuch Brzuch-Pośladki-Uda, wysmuklające: Rozmiar Mniej, Smukłe Ciało, Sylwetka Bikini, zajęcia spalające: Tabata, prozdrowotne: Zdrowe Ciało, Pilates, taneczne: Zumba i funkcjonalne np. PlatiniumCross.
4. Zawieszenie karnetu na czas urlopu, wyjazdu bądź choroby.
5. Możliwość treningu w każdy weekend z bliską osobą, a co miesiąc tygodniowe karnety dla przyjaciół.

Już niebawem wrzesień i czas na wybór klubu fitness więc nie wahaj się i przetestuj Fitness Platinium! Z pewnością nie znajdziesz w Zamościu lepszej oferty

(Artykuł sponsorowany)

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments