Chodnik przy ul. Szwedzkiej przejdzie remont

4
906
GAIA

Niebawem rozpocznie się przebudowa chodnika przy ul. Szwedzkiej. Inwestycja, która zostanie zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego, będzie gotowa najpóźniej do końca października

Chodnik na odcinku od ul.Topolowej do ul.Powstańców ma dł.ok.260 m. Inwestycja została wybrana do realizacji (przez mieszkańców osiedla) w ramach Budżetu Obywatelskiego i będzie to kontynuacja zadania rozpoczętego w roku ubiegłym. W przetargu wybrano wykonawcę zadania, to zamojska firma Mawex. Zgodnie z zawartą umową, inwestycja ma być gotowa do końca października, ale niewykluczone, że wykonawca zrealizuje ją wcześniej.

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Zanim zrobią do końca Szwedzkiej to na początku ulicy trzeba będzie poprawiać. Tak długo im to schodzi

Anonimowo

Chodnik nie jest zniszczony przez pieszych tylko przez auta. Jak sama nazwa wskazuje „chodnik” jest do chodzenia, „jezdnia” do jeżdżenia a parking do parkowania.

Anonimowo

dokładnie. To samochodami psują i jeszcze mają pretensje dupki

Anonimowo

A może ruch drogowy czy straż miejska zajechały by na osiedle Szwedzka od czasu do czasu i uświadomili by co niektórych kierujących, że zgodnie z zasadą którą ktoś przywołał „chodnik” jest do chodzenia, „jezdnia” do jeżdżenia a parking do parkowania.