Arka Noego na finale akcji „Tornister pełen uśmiechów”

1
973
fot. FB Arka Noego
GAIA

Po raz dziewiąty diecezjalne oddziały Caritasu organizują akcję „Tornister Pełen Uśmiechów. Ogólnopolski finał akcji będzie miał miejsce 27 sierpnia w Zamościu. Do tej pory udało sie rozdać 200 tysięcy szkolnych wyprawek.

Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej będzie rozdawał plecaki dzieciom z ubogich rodzin. W tym roku ze szkolnych wyprawek skorzysta około 50 tys. uczniów – zapewnił rzecznik prasowy Caritas Polska Paweł Kęska w rozmowie z Małgorzatą Godzisz z Katolickiego Radia Zamość.

Finał akcji Caritas organizuje w najpiękniejszych miastach Polski. I słusznie, bo Zamość jest naj…najpiękniejszy. 27 sierpnia na Rynku Wielkim pojawią się osoby wspierające akcję. Swoją obecność zapowiedział Rzecznik Praw Dziecka, Arcybiskup Stanisław Gądecki, aktorzy: Mikołaj Roznerski i Olga Bończyk, a także Karol Okrasa, który będzie gotował dla zamościan na Rynku Wielkim. Początek o godz. 11.00

Program Tornister Pełen Uśmiechów mogą Państwo wesprzeć również za pośrednictwem elektronicznych płatności internetowych, czy wysyłając sms o treści „TORNISTER” pod numer 72052.

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

cciałaby wspolczuc ale nie potrafię, biedne dzieci mają darmowe podręczniki darmowe przypory i tornistry, darmowe ubrania buty, wszystko z stypendium socjalneo wypłacaneo za okazaniem racunków przez szkoły lub miny, mają zasiłki rodzinne, darmowe obiadki, no i 500 plus , wszystko z naszyc podatków , więc zrzućmy się jeszcze kolejne placaczki i zeszyciki, tatuś sprzeda innemu boatemu dziecku , no a co ma boate dziecko , ma bardzo dużo bo wie że sam musi zapracować nic nie dostanie za darmo.