GAIA

fot. www.gospodarka.zamosc.pl

Niewiarygodnym wręcz wydaje się fakt, że w tak krótkim czasie możemy podać dwie tak dobre informacje. W południe opublikowaliśmy potwierdzoną i sprawdzoną wiadomość o tym, że firma Piotra Poznańskiego zainwestuje w dużą linię produkcyjną i będzie zatrudniać pracowników do fabryki mebli. Więcej TUTAJ

Mamy nową informację, z bardzo wiarygodnych źródeł (dwóch niezależnych od siebie), że inwestycją w Zamojskiej Strefie Ekonomicznej zainteresowana jest kolejna zamojska firma.
Nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów, ale z informacji pewnych jest to, że firma działa na rynku zamojskim od 25 lat, jest to także firma z branży meblarskiej. Dotychczasowa produkcja tego inwestora odbywała się poza Zamościem, na terenie Gminy Zamość.

Oficjalną informacją za to jest fakt, że trwają prace zmieniające zapisy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla terenu Zamojskiej Strefy Ekonomicznej Zasadniczą zmianą jest zwiększenie dopuszczalnej wysokości budynków z 18 do 24 metrów. Ta zmiana ma niewątpliwie związek ze strefą wysokiego załadowania niezbędną do działalności branży meblowej.

Nie ma informacji, co do wielkości inwestycji, ale pewne jest, że to kolejne miejsca pracy, a przy założeniu, że to hala produkcyjna, to z pewnościa 180 – 250 nowych miejsc pracy.

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Jeśli działała poza Zamościem, to czy nie przeniesie ludzi z zakładu, który obecnie działa?

Anonimowo

Czyżby to były Polskie Meble z Zawady!!!

Anonimowo

Zawada pojdzie do Zamościa 🙂

Anonimowo

Pewnie Jobon…