20-lecie Castoramy – pełna fotorelacja (filmy i zdjęcia)

0
1594

Castorama Polska świętuje w tym roku swoje 20-lecie. W związku z jubileuszem organizuje w te wakacje serię wydarzeń specjalnych w 10 miastach w Polsce. Dzięki tej kampanii, firma chce w wyjątkowych okolicznościach inspirować mieszkańców do ulepszania swoich mieszkań, domów i ogrodów, a przy tym zapewnić im dobrą zabawę.

Dzisiaj 22 lipca ciężarówka Castoramy zaparkowała na Rynku Wielkim. Na Rynku pojawiły się strefy tematyczne oraz scena na której odbyły się koncerty, konkursy i pokazy. Dla dzieci przygotowane były kreatywne warsztaty „Majsterkowo”, dla dorosłych ciekawe patetnty od youtuberów z „5 sposobów na”. Odbył się także koncert „Electric Girls”. Publicznością zawładna znany z programów motoryzacyjnych – Adam Kornacki

W składanej naczepie Castorama zaaranżowała pokazowy salon, kuchnię, dwie łazienki oraz niewielki przedpokój. To takie mieszkanie na kółkach, o łącznej powierzchni 75 m². Każdy z mieszkańców mógł zapoznać się z zastosowanymi wewnątrz pomysłowymi rozwiązaniami dla domu, Mógł także dowiedzieć się więcej na ich temat od pracowników zamojskiego sklepu.

Częścią wydarzenia w Zamościu było rozstrzygnięcie projektu społecznego, który odbywał się pod hasłem „Razem Damy Radę”. Mieszkańcy Zamościa mogli głosować na 1 z 3 inicjatyw, mogących pozytywnie wpłynąć na życie w mieście wyłonionych przez dyrekcję zamojskiego sklepu Castorama wraz z Urzędem Miejskim. Głosować można było przez internet, w sklepie oraz podczas imprezy na Rynku Wielkim. Zdecydowanie głosowanie wygrały KAMIENICE ORMIAŃSKIE – Projekt, którego inicjatorem jest UM Zamość polega na poprawie stanu technicznego Kamienic ormiańskich. Dla mieszkańców stanowią one wartość historyczną oraz są stałym elementem oprawy imprez artystycznych i uroczystości, a dla przyjezdnych niezapomnianą atrakcją turystyczną.

Drugie miejsce zajęła ŚWIETLICA MŁODZIEŻOWA – Inicjatywa Stowarzyszenia Salvete polega na remoncie świetlicy dla tzw. „trudnej młodzieży”. Placówka umożliwia im spędzenie czasu w bezpiecznym otoczeniu pod okiem opiekunów, którzy każdego dnia starają się zaszczepić w nich pozytywne wartości oraz wspierać w poszukiwaniu dobrej drogi w życiu.

Na trzecim miejscu głosowanie zakończyła SIŁOWNIA POD CHMURKĄ z – Każdy wie, że ruch to zdrowie! Dlatego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w ramach projektu „Razem damy radę” chce zbudować siłownię na świeżym powietrzu. Będzie ona zarówno atrakcją ogólnodostępną dla mieszkańców Zamościa, jak i spełniać będzie podstawowe funkcje bazy sportowej i rehabilitacyjnej Ośrodka.

Poprzedni artykuł20 lecie Castoramy i Electric Girls
Następny artykułŚcieżka, którą polubią rowerzyści (ZDJĘCIA)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments