Podwórko talentów NIVEA. Jest awans na 17 pozycję. Walczymy dalej!

0
1366

Głosujemy codziennie na  www.podworko.nivea.pl !!!!!
Społeczność Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu czyli Szkoła Podstawowa nr 7 i Gimnazjum nr 1 walczy o podwórko marzeń dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki Waszym głosom szkoła w ostatnich dniach awansowała o dwa oczka i zajmuje teraz 17 miejsce. Place zabaw otrzymać ma pierwsze 20 miejsc. Nie osiadamy jednak na laurach, głosujemy dalej i namawiamy do tego także Was.

Podwórko Talentów Nivea, które dzięki głosom nas wszystkich może powstać przy ul. Sienkiewicza 5 otwarte będzie dla wszystkich dzieci, nie tylko uczniów Zespołu Szkól Nr 2. Potrzebne są Wasze głosy.

Głosować TRZEBA raz dziennie na: www.podworko.nivea.pl z zalogowanego profilu. Do założenia profilu potrzebna jest dosłownie chwila. Regulamin pozwala oddac pięć głosów dziennie z jednego urządzenia (z różnych maili), a także z bezpłatnej aplikacji mobilnej.
Dyrekcja i nauczyciele zaangażowani się do granic możliwości w głosowanie. Na Rynku Wielkim dyżuruje cały czas stoisko Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu, można tam się wszystkiego dowiedzieć i oczywiście oddać głos.

Głosowanie trwa do 31 lipca do godz. 15:59:59

Na takim placu zabaw niedługo mogą bawić się dzieci z Zamościa. Zdjęcia zrobiliśmy w miejscowościach: Klick (zachodniopomorskie) oraz Józefosław pod Warszawą, gdzie w podwórko Nivea w 2016 roku powstały już podwórka z konkursu Nivea.

Poprzedni artykułDoszczętnie spłonęła Kapliczka Św. Romana w Lipsku Polesiu.
Następny artykuł“Łańcuch Światła” przed sądem w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments