Ograniczenia dla gokartów

4
1365

Przeciwnicy gokartów jeżdżacych w Parku Miejskim w Zamościu mogą odetchnąć z ulgą. Wydział Gospodarki Komunalnej wprowadza ograniczenia w ruchu w związku z licznymi skargami pieszych korzystających z terenu Parku Miejskiego na użytkowników poruszających się pojazdami typu gokart.

Wydział Gospodarki Komunalnej opracował nowy projekt organizacji ruchu obowiązujący w Parku Miejskim . Istniejący dotychczas regulamin korzystania z Parku Miejskiego nie był przestrzegany przez użytkowników gokartów. W związku z tym problemem  doprecyzowano i wyznaczono alejki w parku dla użytkowników tych pojazdów. Aktualnie wyznaczone zostały miejsca po których będzie można poruszać się gokartami tak aby nie utrudniały poruszania się spacerującym po parku mieszkańcom. Przedmiotowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona do 14 sierpnia 2017 r. W ramach tego zadania zakupione zostaną tablice z przekreślonym rysunkiem gokar-tu, które zostaną umieszczone przy alejkach po których pojazdy te nie będą mogły się poruszać.  Szczegółowe oznakowanie ułatwi karanie osób łamiących zakaz wjazdu na alejki.

Poprzedni artykułRegaty, szanty, wybory miss i wiele innych atrakcji w Nieliszu
Następny artykułNowa ścieżka rowerowa
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Chwala im za to. Niech sobie jezdza ale nie po nogach. Wypozycza osoba pełnoletnia a wariuje na gokardze niepilnowany dzieciak. Wyznaczyc tor i niech sobie jeżdżą a nie tak ze z dzieckiem do parku pójść nie można bo dzieciarnia uprawia jakies wyscigi…

Anonimowo

zgadzam się w 100% z anonimem !!!!!!!!!

Anonimowo

Nareszcie, szkoda że tak późno

Anonimowo

I pewnie będą mogły jeździć po płycie głównej, czyli JEDYNYM miejscu gdzie można poćwiczyć jazdę na rolkach…